strona główna mapa strony kanały RSS

Inteligo


W ramach firmowego konta Inteligo możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków, co znacznie ułatwi Ci zarządzanie finansami Twojej firmy. W każdej chwili możesz wydrukować też potwierdzenie przelewu czy przesłać je e-mailem czy faksem bezpośrednio z serwisu WWW. Możesz korzystać z wyjątkowo szerokiej oferty usług - konta, lokaty, ubezpieczenia, doładowania telefonów pre-paid, zakupy on-line.


  • nieograniczony dostęp do pieniędzy
  • darmowa karta Visa Electron
  • natychmiastowe potwierdzenia SMS-em dokonanych transakcji
  • debet całkowicie on-line

Firmowe konto Inteligo jest oprocentowane kilkakrotnie wyżej niż w innych bankach. Twoje środki nie są zablokowane, więc pieniędzmi ulokowanymi na firmowym koncie Inteligo możesz dysponować bez ograniczeń.

Masz dostęp do firmowych pieniędzy, gdziekolwiek jesteś, 24 godziny na dobę przez Internet, WAP, SMS, telefon i bankomaty. Nie wychodząc z biura możesz na bieżąco regulować swoje zobowiązania, również wobec ZUS (usługa 3xZUS umożliwia dokonanie jednocześnie wpłaty zarówno na ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, jak i FPiFGSP) i wygodnie wykonywać przelew do urzędu skarbowego. Dzięki Serwisowi SMS stale kontrolujesz stan finansów swojej firmy: na bieżąco jesteś informowany o wszystkich zmianach salda na koncie
więcej

Oferta banków: